Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Cherry Gao

Telefon numarası : +86 573 82602311

Naber : +8613857354118

Free call

Kimyasal Enjeksiyon nedir?

April 6, 2021

hakkında en son şirket haberleri Kimyasal Enjeksiyon nedir?

 

Yukarı akış petrol ve gaz endüstrisindeki şirketler, üretim kapasitesini artırmanın, süreç verimliliğini artırmanın ve makine arıza süresini en aza indirmenin yollarını arıyor.Şu anda, birçok büyük petrol sahası hizmet şirketi, keşif ve üretim karlarını iyileştirmek için su / gaz / petrolü ayırmak, korozyonu azaltmak ve üretimi artırmak için kimyasal enjeksiyon sistemi kullanıyor.

 

hakkında en son şirket haberleri Kimyasal Enjeksiyon nedir?  0

 

Kimyasal enjeksiyon, belirli işlemleri gerçekleştirmek için petrol akışına veya rezervuarına özel kimyasalların sokulmasını içerir.Kuyu başından üretilen petrol ve gaz akışına veya kuyu içi halka şeklindeki boşluktan petrol ve gaz rezervuarına özel kimyasallar enjekte edilebilir.

 

Kimyasal enjeksiyon sistemleri, petrol ve gaz geri kazanımını iyileştirmek için hem karada hem de açık denizde çeşitli gelişmiş petrol geri kazanım uygulamalarında kullanılmaktadır.

Tipik olarak, bu kimyasal enjeksiyon kitleri, kolay kurulum için su depoları, ölçüm pompaları, enstrümantasyon, borular ve kontrol panellerini içerir.Bu tipik bir üretim iyi akış kimyasal enjeksiyon paketidir.

 

hakkında en son şirket haberleri Kimyasal Enjeksiyon nedir?  1

 

MTSCO, on yıldan fazla bir süredir petrol ve gaz endüstrisine endüstriyel borular tedarik etmektedir.Son yıllarda, alanında atılımlar yapmaya devam ettik.sarmal borular, kuyu içi kontrol hatları ve kimyasal enjeksiyon kontrol hatları.Sarmal boru sistemimiz, belirli zorlu deniz altı ve kuyu altı koşullarında başarıyla kullanılmıştır.Yağ geri kazanım yöntemlerinizi iyileştirmek ve işletme maliyetlerini düşürmek için farklı boyutlar, uzunluklar, basınç seviyeleri, paketleme yöntemleri vb. Özelleştirilebilir.

Bize ulaşın, referans için size örnek gönderebiliriz.

 

hakkında en son şirket haberleri Kimyasal Enjeksiyon nedir?  2

 

Aşağıdakiler dahil olmak üzere, petrol ve gaz geri kazanımına yardımcı olmak için kimyasal enjeksiyon sistemi kullanmanın birçok avantajı vardır:

Maliyet etkinliği

Taşınabilirlik

Kolay kurulum ve bakım

Azaltılmış onarım duruş süreleri

 

Daha fazla üretim detayı, lütfen videoyu tıklayın: Petrol ve gaz endüstrisinde gerekli sarmal borular nasıl üretilir?

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229