Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Cherry Gao

Telefon numarası : +86 573 82717867

Naber : +8613857354118

Free call

Güney Amerika - Minnettarlık ve Hatırlama Yolculuğu

December 14, 2023

hakkında en son şirket haberleri Güney Amerika - Minnettarlık ve Hatırlama Yolculuğu

Eylül ve Ekim aylarında MTSCO ekibiGüney Amerika'da iki endüstri fuarına katıldı,Arjantin Petrol & Gaz Expo 2023veKablo ve Tüp 2023 BrezilyaGüney Amerika Çin'den çok uzak olsa da, MTSCOHer pazar için büyük önem taşır.3Epidemi'nin etkisinin ardından, bu yıl bir fırsat çıktığında, hemen sergi ve müşteri ziyaretleri planladık.- Evet.3 aileM'denTSCO, Jose, Deborah ve Mark, heyecan verici ve unutulmaz bir Şükran Günü yolculuğu yaşadı.

Öncelikle,Arjantin Petrol & Gaz Expo 2023, Arjantin'de profesyonel bir sergiye ilk kez katıldık ve sergide birçok yeni ve eski müşteriyle tanıştık.WE, müşterilere avantajlı ürünlerimizi, nikel alaşımı ürünlerimizi ve sarmal tüplerimizi gösterdi.10Yıllarca geliştirme ve yükseltme, MTSOBu iki ürün kategorisi daha fazla petrol ihtiyacını karşılayabilir.alanıBu fırsat sayesinde, bu iki ürün türünü daha yüksek endüstriyel müşteri gruplarını aramak için yerel pazara daha derine iteceğiz.

mtsco aog 2023.jpg

 

Fuarda, petrokimya endüstrisinden birçok müşteri bize büyük ilgi gösterdi ve en canlı Çinli sergici olduk!Jose.- Evet.sPasaportum kazara sergi sırasında kayboldu ve her taraftan yardım istesek de eve erken dönmek zorunda kaldık.WHer taraftan yardım istedik ama yine de planladığımızdan daha erken Çin'e dönmek zorunda kaldık.Deborah. Yapmak zorunda.Küçük bir bayan olmasına rağmen, Şili'de düzinelerce müşteriyi ziyaret etti.Peru ve Brezilya, müşteriler için tedarik sorunlarını çözmeye kararlı.

Ekim ayının başında, diğerAile MarkveDeborah.Toplanıp katıldılarKablo ve Tüp 2023 Brezilya.M olarakTSCOYeni ürünler, tel ve kaynak tel hızlanıyor ve sergide çok sayıda ilgi gösteren müşteriyle tanıştık ve gelecekte uzun vadeli bir işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

mtsco south america.jpg

 

İki sergiye katılmanın yanı sıra, Kolombiya, Brezilya, Meksika ve diğer ülkelerdeki düzinelerce şirketi ziyaret ettik.Ve onlara en son satın alma çözümlerini getirdik., teknik sorunlara çözümler ve satış sonrası durumun son gelişmeleri.ve onlara M'nin en sezgisel avantajlarını getirdi.TSCO.

Uzak bir mesafe ve zorlu bir yolculuk olmasına rağmen hayal kırıklığına uğradık ve şüphelerimiz oldu, ancak kısa süre sonra düşünce tarzımızı değiştirdik ve her şeye iyimserlik ve barışla karşı çıktık.Müşterilerin ihtiyacı olduğu sürece., MTSCO TakımMüşterilere, kaliteli ürünler getirmek için engelleri aşacak.

mtsco south america2.jpg

 

İki aylık ziyaret sırasında bize yardım eden çok fazla insanla tanıştık, Çinli arkadaşlarımız, eski ve yeni müşteriler ve hatta yabancılar, bu da tek başına bir yolculuğun bile sıcak ve uygun olmasını sağladı.M'ye yardım eden herkese teşekkür etmek istiyoruz.TSCOGüney Amerika'ya yaptığımız yolculuk sırasında, samimi yüreğimiz milyonlarca kilometre yol katetmemizi sağladı ve gelecekte tekrar görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229
+86 573 82717867