Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Cherry Gao

Telefon numarası : +86 573 82717867

Naber : +8613857354118

Free call

MTSCO önümüzdeki 13 yıl içinde katılmayı dört gözle bekliyor!

December 12, 2019

hakkında en son şirket haberleri MTSCO önümüzdeki 13 yıl içinde katılmayı dört gözle bekliyor!

8 Aralık, Jiaxing MT Stainless Steel Co., Ltd'nin kuruluşunun 13. yıldönümüdür. Sabah erkenden, zorlu bir ekip oluşturma faaliyeti yürütmek için tüm çalışanlar bir araya geldi.

2006 yılında kurulduğundan bu yana MTSCO, şirket kültürünü sürekli geliştirmek temelinde gelişmektedir. İlk üç kişilik ekipten günümüze onlarca kişilik ekip, birçok iniş ve çıkış yaşadı. Bizi bugüne kadar geliştiren terk etmeme ve vazgeçmeme ruhu. Bugün, şirket yaşam boyu öğrenmeyi savunuyor ve her çalışan sürekli olarak mesleki bilgilerini, iş seviyesini ve iletişim yeteneğini geliştiriyor ve müşterilerine daha fazla profesyonel hizmet sunuyor. Dünyanın en güvenilir endüstriyel metal servis sağlayıcısı olmak kurumsal vizyonumuzdur ..

Resimlerden sayıları tahmin ve sırayla sıralayın. Beynimizi ve ekip çalışmamızı test edin.

Su şişesini atın, halat dairesini sırayla delin ve mücadeleyi en kısa sürede bitirin.

Her üye oyuna aktif olarak katılır. Sonunda sadece bir şampiyon olmasına rağmen, herkes deneyimlerini dikkatlice özetledi.

Takım çalışmasında lidere tam olarak güvenmeliyiz ve herkes her pozisyonun genel sürecini anlamalıdır. Her proje tamamlandıktan sonra özetlenmeli ve geliştirilmelidir. Endüstri trendini sürekli olarak anlayın ve en son büyüme noktasını kavrayın. Hedefler koyarken, kendimize karşı sıkı olmalı ve zorlu bir hedef belirlemeliyiz.

Öğleden sonra çok zor bir maç geçirdik. Tüm üyeler, alet yardımı olmadan belirlenen bir delikten taşınır ve ortada konuşmamıza veya iletişim kurmamıza izin verilmez. İşbirliği ve azim yeteneğimizin büyük bir testidir. Düzinelerce kez başarısız olduk ve sonunda fiziksel gücümüz bile yoktu, ama yine de kimseden vazgeçmedik.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

mt@mtstainlesssteel.com
+8613857354118
gkx1229
+86 573 82717867